Бази і топи

Не знаєте яку базу вибрати? Який консистенції, густоти, якого кольору, запаху, гумову або просто базу? Чи можна за допомогою бази вирівняти нігтьову пластинку і досягти легко і просто ідеальних відблисків? Чи існує камуфлирующая база і чи можна її наносити на ніготь без основи, що не отримати отслоек гель лаку? Якщо один з цих питань у вас, коли-небудь, виникав, при виборі гель лаку або гелю, тоді ви на правильному шляху і наш консультант підбере для вас найкращу базу. У нас ви зможете купити основу для нігтів за найнижчою ціною. Ми підберемо вам найкращу, не дорогу і якісну базу і в найближчі терміни відправимо в усі міста України. Ми гарантуємо якість, ціни на будь-який смак, швидку доставку і тільки позитивні емоції від покупки. Так само ви можете замовити у нас: топ, камуфлюють базу і праймер. 

Наш магазин допоможе вам підібрати продукцію на будь-який смак і на будь-який гаманець. З нашими матеріалами ви зможете залучити багато нових клієнтів, так як вони дуже добре і довго тримаються на нігтях. Нові клієнтки будуть повертатися і повертатися саме до вас, тому що у вас якісні матеріали, хороша носка і просто приємна атмосфера. До того ж, приведуть ще й подружок, маму, колегу по роботі ще й сусідок.

Ви просто можете замовити все що Вас цікавить

Навіть якщо ви новачок і тільки почали робити нігті, ми з радістю допоможемо підібрати якісні матеріали, і підкажемо як їх використовувати. При бажанні, можемо провести майстер-клас, в якому покажемо всі тонкощі нанесення бази або інших матеріалів.​

Які є бази:

  • база для гель лаку;
  • база для гелю;
  • база для акрил гелю або полігеля;
  • камуфлирующая база

Хороші матеріали - це не тільки гарний манікюр, але це ще і перспектива на хороший і прибутковий бізнес, який примножить вашу прибуток. Хочете, щоб улюблена справа приносило вам дохід? Тоді ми вам допоможемо..

У нас тільки перевірені кращі матеріали

 

Що потрібно зробити, щоб база не давала відслоювань:

  • бафіком пропилюємо повністю всю пластину;
  • не забуваємо пропиляти торець, зону під кутикулою і бічні валики;
  • знежирюємо ніготь;
  • наносимо праймер;
  • і базу.

Для того щоб отримати більш детальну інформацію про даний продукт, ви можете написати або подзвонити нам, ми з радістю відповімо на всі ваші запитання і підберемо найкращий товар дешево і швидко.